Prosinec 2010

Moment života

23. prosince 2010 v 21:53 | Anett |  one-shots
Na tuhle věc jsem tak trošku vykradla sama sebe, část z toho je už nějaký ten pátek stará, ale většina je "nová". Opět tohle bylo dáno tak trošku jako úkol, ale snad jsem se ho zhostila dobře a že se to dá číst (původně to bylo jen přečteno před menší skupinkou lidí, nemám veřejné vystupování...)

nový začátek

22. prosince 2010 v 21:16 | Anett |  about
Blah, je to tu zase - začátek. Kolikrát jsem si již říkala, že začnu znovu psát a kolikrát jsem si již říkala, že konečně to dodržím, ale vždycky jsem se na to tak nějak no vybodla. Jenže pravdou je, že psaní je moje vášeň a prostě se jí nedovedu vzdát.

Vy co mě znáte tak víte, co jsem psávala dřív, jenže to teď prostě nečekejte, chci začít konečně něco jiného, něco, díky čemu si snad dokážu to, že psát umím. 

Tenhle blog funguje už nějakej ten pátek (přesněji rok a pár měsíců), ale moc jsem ho příběhy neživila a vlastně pak tak trošku "zemřel". Jenže teď, kvůli pár lidem, ho chci rozjet znovu a jinak. Jediné co tu z dřívější éry zůstane jsou dva "normální" příběhy. A jak doufám, bude jich tu pak přibývat snad víc a víc.

Chci, aby tenhle blog byl takový začátek odproštění od toho, co bylo dřív, tak se na to nesnažte hledět a vemte tohle jako moje nové JÁ....

Tohle snad stačí jako nějaký ten úvod... doufám, že se mi povede si dokázat, že ve mě přeci jen něco je a že to nebyla jen záležitost té chvilkové éry... 

Anett